SK Kometa Polička

3.kolo: SK Kometa Polička – HBC Hostivař

4:5 (1:2,1:2,2:1)

V neděli 23.9.2018 přijel do Poličky nováček soutěže, tým HBC Hostivař. Ale mladý, ambiciózní tým se nenechal zastrašit poličskou Kometou a než se všichni rozkoukali, po 13-ti vteřinách hry vedla Hostivař 0:1. Další branku si hosté připsali v osmé minutě, ale jestě do první přestávky se domácím podařilo snížit na 1:2. I ve druhé třetině byli hosté nebezpeční a netrvalo dlouho a odskočili na 1:4. Kometa opět stihla do druhé sirény na skóre zareagovat a snížila na 2:4. Ve 3.třetině se Kometa snažila zabrat, ale v osmé vteřině soupeř vstřelil svou pátou branku. Korekce skóre přišla ve 33. minutě a v polovině třetí třetiny se Kometa dotáhla na rozdíl jedné branky. V závěru se bohužel nepodařilo domácím vyrovnat, největší šanci měl Matěj Štefka, jenž přestřelil prázdnou branku soupeře a tak 3 body putují ku Praze.

Branky a asistence: Tobiáš Ondřej (Holec Jaroslav, Hubálek Ondřej), Štefka Filip (Štefka Matěj, Augustin Filip), Holec Jaroslav (Štefka Matěj), Štefka Matěj (Štefka Filip, Tobiáš Ondřej).