SK Kometa Polička

„Budou rozhodovat maličkosti!“ varuje Jiří Tobiáš před čtvrtfinále!

Technicky vybavený forvard komety zvládl letos nastřílet 17 branek ve 22 kláních. Ano řeč je o Jiřím Tobiášovi, který stejně jako loni bude i v letošním nadcházejícím Play-Off patřit mezi opory borců od Liboháje. V krátkém rozhovoru nám prozradil zejména cíle pro vrchol sezóny.

Ahoj Jirko, stal jsi se nejlepším střelcem Komety, co myslíš, že je klíčem k tvojí produktivitě?
Asi to bude o postavení před bránou, kde mě spoluhráči trefují a pak se to nějak dokutálí za čáru, popřípadě něco doklepnu v brankovišti.
V Play-Off vás čeká Opava, co bude v sérii rozhodovat?
S Opavou už jsme několikrát hráli a víme, že je to kvalitní mužstvo. Musíme hrát tedy zodpovědně a zbytečně nefaulovat. Rozhodně to bude vyrovnaná série a rozhodovat budou maličkosti, tak jak to v play-off bývá.
Jaké jsou vaše cíle celkově pro Play-Off?
Rozhodně chceme dojít co nejdál to půjde. Bylo by super zopakovat loňský úspěch. Zároveň ale hrajeme hokejbal pro zábavu, takže doufám, že si celé play-off užijeme jak nevíce to půjde.
Můžeš fanouškům slibit nějaký gól ve čtvrtfinálové sérii ? Nebo zůstaneš opatrnější?
To určitě nemůžu, ale budu se snažit něco do branek soupeřů doplácat.
Chtěl bys něco vzkázat fanouškům?
Přijďte nám zafandit o víkendu a podpořit nás ve čtvrtfinále, věřím že kulisa bude podobná jako v loňském Play-Off. Děkujeme za podporu.

Díky za rozhovor

Zda se tomuto šikulovi podaří do branky něco „doplácat“ se přijďte přesvědčit o víkendu. Sobotní bitva o první bod vypukne v 16:30. V neděli si oba týmu odvetu zahrají v 16:00!